2017 m. sausio 20 d., penktadienis

Ramygaloj gyvena 51 ponas .............


skelbia.kad  už išmaniosios apskaitos įrengimą mokėti nereikės:

"Jokių papildomų mokesčių už skaitiklių įrengimą, naudojimą ir priežiūrą mokėti nereikės."


Tačiau, paskambinus ESO du kartus telefonu +37061121802, malonūs balsai maloniai paaiškina, kad jei pageidauji, kad išmanioji apskaita būtų įvesta,  klok 200 eurų - t.y. 700 litų.


Taigi  yra, kaip yra .... ko gero šiam atvejui tiktų ši mislinga patarlė 

Ramygaloj gyvena 51 ponas, ydant sutiktu, turi būti protingas klebonas ...........-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apie išmaniąją apskaitą


Diegiame išmaniąją apskaitą siekdami sudaryti sąlygas savo klientams efektyviau taupyti elektros energiją bei laiką: tiek mums, tiek ir klientui nebeliks prievolės tikrinti rodmenis – juos galėsime nuskaityti nuotoliniu būdu.
Įdiegę naujuosius skaitiklius, mes matysime daugiau techninių parametrų (pvz.: įtampos svyravimą), todėl galėsime greičiau spręsti elektros tiekimo problemas, nesukeldami rūpesčių klientui.

Kuo išmanioji apskaita patogesnė klientui
  • Įrengus naujuosius išmaniuosius skaitiklius, klientui nebereikės nurašinėti skaitiklio rodmenų;
  • Naujųjų skaitiklių dėka atsiras galimybė sekti savo elektros suvartojimą ir tendencijas daug detaliau: savitarnos svetainėje www.manogile.lt bus galima matyti duomenis, atnaujinamus valandiniais intervalais, jų analizę ir palyginimą su praėjusiais laikotarpiais.
  • Atsižvelgiant į vartojimo įpročius, galėsime klientams pasiūlyti palankiausią tarifų planą ir pateikti rekomendacijas apie vartojimą.
Apie išmaniuosius skaitiklius
  • Naujieji išmanieji skaitikliai duomenis perduoda saugiu ir patikimu būdu – tam kliento name ar kieme nereikalingas nei bevielis ryšys, nei papildoma įranga.
  • Duomenys persiunčiami iki konkrečią teritoriją aptarnaujančios transformatorinės pastotės tais pačiais laidais, kuriais klientus pasiekia elektros energija.
  • Ir tik iš transformatorinės duomenys perduodami mums bevieliu tinklu.
  • Duomenys siuntimo metu yra užšifruojami, jais gali naudotis tik ESO specialistai ir klientas.Duomenys siuntimo metu yra užšifruojami, jais gali naudotis tik ESO specialistai bei klientas.

Priklausomai nuo to, vienos ar dviejų fazių elektros skaitikliu klientas naudojosi iki šiol, naujai įrengto skaitiklio priekinė pusė atrodys taip:
VIENOS FAZĖS SKAITIKLISTRIJŲ FAZIŲ SKAITIKLIS

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar nauji išmanieji s
kaitikliai įrengti visiems elektros vartotojams?
Ar man tai kainuos?
Jokių papildomų mokesčių už skaitiklių įrengimą, naudojimą ir priežiūrą mokėti nereikės. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą