2015 m. gegužės 4 d., pirmadienis

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius viešai kviečiamas į daugiabučio namo Baltų pr. 3 savininkų susirinkimą Tokiu būdu gegužės 14 dieną įvyks DNSB „Draugai“   narių susirinkimas.

Betgi pagal darbotvarkės klausimus tai turėtų būti pastato savininkų susirinkimas.

Vienkart pažymėtina:

   Šiame pastate savivaldybė yra trijų butų savininkas.

   Savivaldybės administracijai visiškai  nerūpi kokią nuosavybę ji valdo šiame pastate, kaip apskaičiuojami mokesčiai, kaip palaikomas pastato stovis.

    Dar daugiau – ji nepadeda pastato savininkams, kurie kreipiasi į  ją pagalbos dėl bendrojo naudojimo objektų aprašo sudarymo, dėl bendrijos veiklos audito atlikimo.

    Bendrijai vadovauja ne pastato savininkas, o savivaldybės buto nuomininkas,  tačiau  bendrijos valdybos nėra.

    Bendrijos pirmininkui  savivaldybė suteikia malonę būti skolingam kelis tūkstančius litų už buto nuomą.

    Bendrijos pirmininką  (galima susidaryti tokią nuomonę) „globoja“ Kauno STT, kurios nesudomino  bendrijos pirmininko - savivaldybės būsto nuomininko dviejuose teismo sprendimuose užfiksuoti teiginiai, kad butą šiame name jis įsigijo už 22 tūkstančius litų .......

   Butų savininkai negauna informacijos apie mokesčių apskaičiavimus ir t.t. ir pan.

   Todėl daugiabučio namo butų savininkų prašymu, ginant viešąjį interesą,  savivaldybės administracijos direktorius  prašomas  gegužės 14 dieną, 19.30 val. dalyvauti DNSB „Draugai“ bendrijos narių susirinkime, ir kuriame patvirtinti arba paneigti kad savivaldybė, kaip ir STT, „globoja“ bendrijos pirmininką.

    O jeigu labai rimtos aplinkybės sutrukdytų, prašome atsiųsti atsakingą ir kompetentingą savivaldybės administracijos darbuotoją, o ne eilinį, nieko spręsti negalintį,  klerką.

***************************************************** 

P.s. Mūsų nuojauta, situacija šiame daugiabučiame Kauno  name yra ne išimtinė, o standartinė  ....

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą