2016 m. kovo 25 d., penktadienis

Tikslingas pareigūnų negerbimas - penktosios kolonos darbasNuteistas aplinkosaugininkus sužalojęs pažeidėjas

Vilniaus miesto apylinkės teismas 2016-03-23 paskelbė nuosprendį, kuriuo pripažino kaltu V. P. dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojams, panaudojant fizinį smurtą, bei valstybės tarnautojų įžeidimo.

Praėjusių metų spalio 15 d. Aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros pareigūnams tikrinant žvejybą Vilnelėje, aplinkosauginės akcijos „Lašiša 2015“ metu, įkliuvo draudžiamoje vietoje žvejojęs vyras. Iš pradžių jis nuo pareigūnų bandė sprukti, o kai nepavyko – neblaivus ir agresyviai nusiteikęs pažeidėjas ėmė siautėti: išplūdo aplinkosaugininkus necenzūriniais žodžiais, vienam iš jų alkūne sudavė į veidą, kitam – įkando į dešinės rankos žastą. 


Kąsdamas pažeidėjas suplėšė pareigūno tarnybinės uniformos striukę, ant pareigūno rankos liko gili įkandimo žymė. Įvykis nufilmuotas tarnybinio automobilio vaizdo registratoriumi ir tarnybine kamera.

Pažeidėjui iškelta ne tik administracinio teisės pažeidimo byla dėl neteisėtos žūklės, bet ir baudžiamoji – dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojams, fizinio smurto panaudojimo ir valstybės tarnautojų įžeidimo.

Vilniaus miesto apylinkės teismas 2016-03-23 nuosprendžiu V. P. pripažino kaltu dėl minėtų nusikaltimų ir paskyrė 903,84 Eur baudą. 

Taip pat kaltinamasis nukentėjusiems aplinkosaugininkams turės atlyginti turtinę žalą dėl suplėšytos uniformos ir 400 eurų neturtinės žalos.

 Šis nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Tokia informacija paskelbta Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

Ir kaip visa tai suprasti jeigu ne kaip eilinį pasityčiojimą iš valstybės interesus atstovaujančius pareigūnus.

Lygiai taip pat tyčiojamasi iš policijos pareigūnų.

Vien tik vadovaujantis sveiko proto logika,už  smurtą  prieš pareigūnus turi būti baudžiama žymiai griežčiau negu prieš fizinius asmenis.

Deja taip nėra,   kaip ir   nėra fizinio saugumo kaimuose.

O padaryti tai yra visiškai nesunku, ką įrodė vienas Aplinkos ministras, įvedęs tinkamas baudas brakonieriams.

Taigi kodėl to nėra ???

Ir kas paneigs, kad to nėra TIKSLINGAI ??

Ir kas paneigs, kad tai yra penktosios kolonos, Kremliaus įtakos agentų darbas.
.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą