2015 m. kovo 31 d., antradienis

Vilniaus miesto valdžia jau suformuota ......

 
 
 penkios partijos ir  visuomeninis komitetas „Lietuvos sąrašas“ pasirašė koalicijos Vilniaus savivaldybės taryboje sutartį,  jau paskirti vicemerai ir administracijos direktorius.

Tokiu būdu vicemerais bus:  teistas; iš darbo už „nešvarias rankas“  išvarytas;   valstybės griovimo profesionalų partijos atstovas .... 

    Na o administracijos direktoriumi bus  iš ties ypatingai spalvinga asmenybė, kokios šiame poste dar nematė Vilnius -  įmonių organizavimo ir vadybos magistras,   baigęs Asociacijos „Baltic Institute of Coporate governance“ nepriklausomų valdybos narių kursą ir ISM vadovų programą ...... , turintis beveik dvidešimt metų vadovavimo skirtingoms įmonėms ( aviacijos, parodų ir konferencijų, logistikos, gamybos ir projektų valdymo srityse)  patirties.

Vienu žodžiu „–„labai aukšto rango vadybininkas“, kaip teigia liberalai.

Pasirodo,  kad „labai aukšto rango vadybininku“ D. Aleksandravičius tapo vadovaudamas „Litexpo“, kurio vadovu jį paskyrė tuometinis, valstybės griovimo profesionalų partijos paskirtas, ūkio ministras.

 Pažymėtina, kad prieš tai buvęs ūkio ministras D. Kreivys nesutiko D. Aleksandravičių  skirti „Litexpo“ vadovu ......

„Litexpo“ D. Aleksandravičius  vadovavo nuo 2011 metų gruodžio mėn. iki 2013 metų balandžio mėn.

Liberalai teigia, kad tai jis „Litexpo“  iš nuostolingos  padarė pelninga .....

Meluoja, kaip yra įprasta,  liberalai, kurių nuostata yra  aukščiau valstybės interesų statyti  asmeninius interesus

Litexpo“ tik vienus 2011 metus buvo nuostolinga ir tai tik dėl „Snoro“ banko žlugimo.

Jeigu jau ką laikyti  D. Aleksandravičiaus nuopelnu, tai tą,  kad „Litexpo“  jis  nespėjo nustekenti, nes tuometinė ūkio ministrė B. Vėsaitė jį  greitai perprato ir gražiai  paprašė leisti „Litexpo“ pailsėti  ....

Paskutiniu metu  D. Aleksandravičius   buvo „Avia Solutions Group“ priklausančios  tarptautinės antžeminių aviacijos paslaugų bendrovės „Baltic Ground Services“ vadovas.

Kadangi apie jo nuopelnus šiai bendrovei nutylima, reikia manyti, kad jų tenai ir nebuvo ..... kaip ir „Litexpo“ ....

Tai patvirtina kad ir www.15min.lt straipsnis „Vilniaus miesto pinigus valdys buvęs „Litexpo“ vadovas Darius Aleknavičius“.

Tokiu būdu sumoje , sprendžiant pagal jo biografiją,  Vilniaus savivaldybėje jis, ko gero,  sudarys kompaniją vienai Tarybos narei kaip „barbis devyndarbis...“

    Tokiu būdu naujas administracijos direktorius kelia sau tikslą, kad „Vilniaus savivaldybė ir jos turtas būtų valdomi efektyviai, kad gyventojams ir verslui būtų teikiamos skaidrios, aukštos kokybės viešosios paslaugos, o darbuotojai aiškiai žinotų savo tikslus ir būtų atsakingi už rezultatą“.

 Kaip yra pasakęs vienas žymus mąstytojas „Dideli įsipareigojimai auklėja“.

Todėl ir tikėkimės kad bent taip ir bus.

   Na o kas link jo valdomų Vilniaus miesto pinigų, tai labai vietoje klausimas – o  kam gi tada  trys vicemerai, ir ką gi tokiu atveju jie veiktų ...?

    O sumoje kas paneigs, kad po 5 partijų ir visuomeninio komiteto Vilniaus  valdymo,  labai tikėtina, kad  bus galima pasakyti, kad Kauno meru buvo ubagų karalius, o Vilniaus „šimašius“ ...., nes iš esmės Vilnių valdys ne prezidentės favoritas, o Prezidentūra ....


T. y. žodis „šimašius“ , labai tikėtina, taps atitinkama bendrine sąvoka.


.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą