2016 m. gruodžio 5 d., pirmadienis

Ne okupacija, bet sąlygos panašios ...Žiniasklaida skelbia, kad Lietuva ir JAV   rengiasi pasirašyti pirmą susitarimą dėl karinio bendradarbiavimo.

Susitarime numatoma, kad  Lietuva atsisakys   jai priklausančios pirminės teisės vykdyti baudžiamąją jurisdikciją amerikiečių kariams.

T. Y. LR Įstatymus pažeidusius JAV karius Lietuva teisti, taikyti jiems  administracinę atsakomybę,  negalės.

Tai ne naujiena, nes tokias sąlygas JAV stato toms valstybėms, kuriose randasi jų karinės bazės, arba jos yra tas šalis okupavusios.

Kame gi problema, kodėl JAV  kelia tokias sąlygas ?

 Problema tame, kad JAV kariai yra samdiniai apmokyti žudyti, laisvu nuo tarnybos metu juos domina tik alkoholis ir prostitutės. kaip ir visais laikais būdavo su samdiniais.

Tokia yra tiesa, tiktai mūsų valdžia stengiasi, kad visuomenė to nežinotų.

Akivaizdus pavyzdys, kaip pavasarį girti JAV kareivos nuo Kauno miesto prokuratūros nuplėšė vėliavą ir ją išniekino.

Tai vieni niekai, palyginti su tuo, kaip su civiliais gyventojais JAV samdiniai elgėsi Vietname,  Afganistane ir Irake.Tuo tarpu mirtina valdžios tyla labai jau primena, 1939 metus, kada į Lietuvą buvo įvesta SSSR kariuomenė.

Na o kas dėl užsienio valstybių karinių bazių, tai LR Konstitucija nustato:

137 straipsnis

Lietuvos Respublikos teritorijoje negali būti masinio naikinimo ginklų ir užsienio valstybių karinių bazių.


 Kai kas mano, kad tikslas pateisina priemones, kaip kad  JAV pilietis galėjo  dirbti JAV valstybės tarnyboje ir tuo pat metu gyventi Lietuvoje, o po to tapti Lietuvos prezidentu ..

Tiktai, kad naudos iš to prezidento, kaip sakoma, kaip iš nusenusio ožio pieno ....

Kai kam žinoma buvo naudos, kaip tam KGB generolui, kuriam šis amerikonas įteikė  ordiną, kaip ir kitiems KGB-istams, jo pamalonintiems  valstybiniais apdovanojimais ...

Vadovaujantis sveiko proto logika tai ir iš JAV kariuomenės lygiai tiek pat naudos Lietuvai.

Jeigu Rusija pultų Lietuvą, tai  tikrai pasikartotų Serbrenicos scenarijus, o JAV prezidentas telefonu patartų mūsų prezidentui karinės jėgos nenaudoti, kaip buvo patarta Ukrainai Rusijai okupuojant Krymą....Komentarų nėra:

Rašyti komentarą