2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis

Kaip pasielgs Prezidentė, taip ir liks nesužinota .....  
 Geriamo vandens ir nuotekų tvarkymo įstatymas  nustato, kad daugiabučiuose namuose geriamas vanduo karšto vandens ruošimui turi būti privalomai perkamas prieš šilumos punktą.

T. y. daugiabučių namų šilumos vartotojai turi PRIVALOMAI  apmokėti visą į jų namus patiektą geriamą vandenį karštam vandeniui ruošti.

 Mūsų turima informacija Vyriausybė parengti atitinkamus įgyvendinamuosius šio įstatymo teisės aktus yra pavedusi Aplinkos ministerijai.

 Tačiau pastaroji, kas  paneigs, tiesiog apgavo Vyriausybę ir šių teisės aktų neparengė.

 Atitinkamų teisės aktų neparengė ir Energetikos   ministerija, ir Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

  Tokiu būdu jau daugiau kaip metai Vyriausybė ar jos įgaliota institucija negerbia tiek Seimo, tiek Prezidentės.


  Todėl Seimo pirmininkė ir Prezidentė yra viešai prašomos pasinaudoti savo teisinėmis galiomis ir priversti Vyriausybę  gerbti LR Įstatymus.

  Negana to Vyriausybė ar jos įgaliota institucija jau KETURI SU VIRŠ METŲ neparengia Šilumos ūkio įstatymo pakeitimų, kas liečia šilumos tiekėjų  šilumos punktų perdavimą daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų žiūrėtojams, įgyvendinamųjų  teisės aktų.

Tuo pasinaudojant  tebevyksta Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos   realizuotas  „valstybinis reketas“ – daugiabučių namų savininkai, patys sau pastatuose besiruošiantys  karštą vandenį, yra priversti mokėti netiekiamos paslaugos –centralizuotai paruošto karšto vandens mokestį.

Tokiu būdu, sumų sumoje,   kalbėti apie teisinę mūsų valstybę gali tiktai arba teisiniai analfabetai, arba penktosios kolonos atstovai, arba .................


Kas paneigs, kad jeigu Seimo pirmininkė nesiims veiksmingų priemonių paprotinti Vyriausybę, tai jos veiksmai atitiks penktosios kolonos interesus.

Kas paneigs, kad jeigu Prezidentės patarėjai neinformuos Prezidentės apie šias problemas, tai jie pasielgs, kaip penktosios kolonos atstovai.


Kaip pasielgs Prezidentė, taip ir nebus sužinota, nes labai jau panašu, kad jos patarėjai ją „maitina“  tik ta informacija, kuri jai yra maloni .....


Ypatingai pažymėtina, kad rusiškų, VSD pažymoje nurodytų,  informacijos agentūrų  Regnum ir Rubaltic.ru tokia informacija nedomina, nes jos atstovai Lietuvoje ją gauna.

Kas rodo, kad tokia situacija mums nedraugišką valstybę tenkina, jei ne daugiau......................


Beje labai įdomu būtų sužinoti , kaip gi šią situaciją vertina Valstybės saugumo departamentas, kuris viešai prašo informuoti apie antivalstybinę propagandą.Betgi visa tai sumoje daugiau nei  antivalstybinė propaganda – TAI, kas paneigs, ANTIVALSTYBINĖ VEIKA, tiksliau neveikimas !!!!.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą