Sausio mėnesio pabaigoje jam buvo patikėta vesti M.A.M.A. apdovanojimus, po kurių A.Rožicko adresu buvo paleista ne viena kritikos strėlė, o bene labiausai šou vedėją taršė publicistas bei gero maisto žinovas Andrius Užkalnis, dabar gi viename sostinės prekybos centre A.Rožickas įsivėlė į incidentą su televizijos laidų vedėjų, muzikantu bei Lietuvos juodojo humoro korifėjumi Algiu Ramanausku.
Apie nemalonų incidentą savo paskyroje socialiniame tinkle pranešė A.Rožickas, vaizdžiai aprašęs susitikimą su A.Ramanausku. 
Anot A.Rožicko, vaikštinėdamas prekybos centre jis išvydo priešais ateinantį A.Ramanauską su duma.
Kažkaip savaime šypteliu, o jis žvelgdamas į akis rėžia, - ką čia tas kaunietiška žiurkė ir šūdas veikia? 
Opa, galvoju, nu gerai, davai persimeskim žodeliu - eik tu na**ui, pasakau nueidamas. 
Tuomet jis visas drebėdamas pripuola prie manęs, stveria už atlapų ir vos susitvardo nedavęs į nosį. 
Pasijuntu kaip gėjus, pabučiavęs gražulį, - savo paskyroje rašo A.Rožickas. - Visiškai sutrinku, nes nesu psichas, kad kaučiausi su psichu. - Kas tau yra? Ko čia draskaisi, klausiu. - Tu mane pirmas įžeidei, iškošia jis. - Kaip? Kada? 
Bet jis apsisuka ir tolsta. Ir kai atsitokėju iš apstulbimo, man iškyla klausimas apie tokią nesveiką neapykantą. 
Jeigu ne jis pats, tai gal kas nors gali man atsakyti, kodėl jis, kaip, beje ir jo pakalikas užkalnis, ko jie taip manęs nekenčia? B
ūtent - ne nemėgsta, o nekenčia. Gal aš pavogiau iš jų ką nors? Gal juos vaikystėje seksualiai išnaudojau? Wtf?

Atsakymų, nors jie buvo greičiau retoriniai, ilgai laukti nereikėjo. Ir Algis Ramanauskas, ir Andrius Užkalnis nevyniodami žodžų į vatą savo paskyrose paaiškino, kodėl jaučia antipatiją A.Rožickui.
„Pavydi mekenanti beždžionė, be skrupulų ir viešai mane drabsčiusi purvais už tai, kad aš esu prieš graffiti vandalizmą, ūmai prapliupo verkšlenti atitratyto pliušinio meškiuko balsu apie tai, kad šiandien iš manęs akis į akį suprato, ką aš apie tokius sūslikus galvoju! 
Rožickai, šiukšle tu menka, žiūrėk, kokia senatvė tavęs laukia“, - iš peties rėžė A.Ramanauskas, savo žodžius iliustruodamas vienu juodo humoro siužetu.

Neatsiliko ir Andrius Užkalnis, kurį A.Rožickas pavadino A.Ramanausko pakaliku.
Andrius Rožickas sako, kad aš Algio Ramanausko „pakalikas". 
Tu klysti, pasenęs kloune su klojimo teatro humoru.
 Aš Algio draugas, o ne pakalikas.
 Kas yra „draugas" gal žinotum, jei turėtum jų nors vieną, bet dabar pasižiūrėk žodyne arba prisimink laikus, kai jų turėjai, - skaudžiai A.Rožickui kirto žodžio kišenėje neieškantis A.Užkalnis. 
- Tavęs asmeniškai nėra už ką nekęsti, nes tu esi tuščia vieta.
 Aš nekenčiu tik tavo beviltiško laidų vedimo, tavo pajaco manierų, užguito anglų internatinės mokyklos auklėtinio stiliaus mikčiojančio veblenimo ir juokelių, kurių gėda klausytis, nes norisi įsikišti šakutę ausin ir išsitraukti ją pro nosį, kad mažiau skaudėtų“.