2014 m. vasario 13 d., ketvirtadienis

O kuo gi iš esmės skiriasi Fortum, siejamo su rusišku kapitalu, ir „Reenergy“, siejamos su Icor, investicijos ???


Su Prezidentūra siejamos „VERSLO ŽINIOS“  su liūdesiu   praneša, kad  „su „Icor“ siejamos“    atliekų   deginimo gamyklos    statybai   Vilniaus Gariūnuose  trikdžių nebėra.

 Visų pirma tai toks   leidinys, su pretenzijomis į solidumą,   privalo žinoti, kuo skiriasi atliekų   deginimo gamykla nuo   kogeneracinės elektrinės, naudojančios  netinkamas perdirbti energinę vertę turinčias   komunalines ir kitas atliekas.

O gal ir žino, nes kas  tai  žino ....

Betgi jeigu žino, tai tada akivaizdžiai meluoja ..
..
Pastatyti 20 MW elektrinės galios ir 50 MW šiluminės galios kogeneracinę   elektrinę Vilniuje, naudojančią netinkamas perdirbti energinę vertę turinčias komunalines ir kitas atliekas“ – tokia yra NACIONALINĖS   ENERGETIKOS  STRATEGIJOS  ĮGYVENDINIMO 2008–2012 METŲ PLANO nuostata.

Taigi, kol kas,   tuo pačiu,   su Prezidentūra   siejamo   Fortum, kuris  siejamas su rusišku kapitalu, „atliekų deginimo gamyklai“ kelias užkirstas.

 Kodėl kol kas ???

 Todėl, kad kas paneigs, kad gali nutikti taip,  kaip kad atsitiko su teisėtu Ukmergės šilumos tiekėju, nes ten, kur   Prezidentūra turi interesą, kas paneigs,  labai dažnai su teise dedasi labai  keisti dalykai ...

{Pvz. Nors ir Fortum įrodymų,  kad Vilniuje statyti „atliekų deginimo gamyklai“ turi  žemės sklypus,  nepateikė, Prezidentūros valdomos Aplinkos ir Energetikos ministerijos sutiko,   kad Fortum parengtų poveikio aplinkai vertinimą ir pradėtų jo derinimą su   visuomene ......, o tuo pat metu  Aplinkos ministerijai pavaldi  Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos   inspekcija kreipėsi į teismą,  kad  „su „Icor“ siejamai“  jėgainei leidimas statybai išduotas   pažeidžiant teisės aktus...... }

Sumoje vienkart būtina paklausti - O kuo gi iš esmės skiriasi Fortum ir šios jėgainės investicijos ?


Esmė tame, kad su „Icor   siejamos“  jėgainės 49 procentai akcijų priklausytų savivaldybei.


O su Prezidentūra siejamos Fortum „atliekų deginimo gamyklos“  akcijų   savivaldybei tektų, kaip viename filme   vienas čigonas sakė, ŠPYGA   TAUKUOTA... “ ...................., o   kas paneigs, kad kai kam ir šis tas daugiau ....Komentarų nėra:

Rašyti komentarą