2014 m. vasario 9 d., sekmadienis

Įstatymas draudžia MONOPOLIZUOTI gamybą ir rinką, ............  Marius Jokūbaitis 2014-02-08 straipsnyje Lrytas.lt  Šilumos ūkio perversmas – jau matytas“ rašo, kad   buvusi konservatorių valdžia manė, kad šalies šilumos ūkis turi būti valstybės rankose, kad taip mano ir dabartinė socdemų valdžia.
Betgi negali būti, kad ponas Marius nesuvoktų, kad de fakto šalį valdo ne Vyriausybės, ne Seimas, o ne kurių   jėgų kontroliuojama Prezidentė.
Negi ponas Marius nežino, kad buvęs energetikos ministras, kaip sakoma,netgi oro už savo nugaros padrebinti  negalėjo be Prezidentūros leidimo.
Betgi LR Konstitucija ta labai konkrečiai nustato:
Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas.Įstatymas draudžia MONOPOLIZUOTI gamybą ir  rinką, saugo sąžiningos konkurencijos laisvę.

  Taigi šilumos ūkį valdytų valstybė, šilumos kainas  nustatinėtų  taip pat valstybė per valstybinę Kainų komisiją.
  Taigi ruošiamasi šalies  šilumos ir elektros ūkiuose  SUKURTI GIGANTIŠKĄ MONOPOLIJĄ – valdančių politinių jėgų šėryklą.

Taigi geras klausimas, kodėl apie tai nerašoma straipsnyje ??

Todėl prisiminkime, kokia masinė psichozė žiniasklaidos priemonių pagalba buvo sukelta   liaudies protuose   prieš  LEO LT, tikslu išstumti privatų kapitalą.
  Todėl negi nepakanka sveiko proto logikos pamatyti ir suvokti,  kuo tas baigėsi, ir kas dabar vyksta ?????

 Taigi kodėl nerašoma, kad tokie valdžios norai prieštarauja šalies Konstitucijai.

 Betgi, kaip mėgsta sakyti vienas apšepęs Seimo narys – Konstitucija nėra šventa karvė.
 Betgi labai jau akivaizdu, kas šiam apšepėliui yra ta „jo šventa karvė“ – tai Prezidentė.

Betgi LR Konstitucija nustato:
Respublikos Prezidentas yra valstybės vadovas. Jis atstovauja Lietuvos valstybei ir daro visa, kas jam pavesta Konstitucijos ir įstatymų.
Respublikos Prezidentas:
1) sprendžia pagrindinius užsienio politikos klausimus ir kartu su Vyriausybe vykdo užsienio politiką;

Taigi šalies ūkio valdymo reikalai ne Prezidentės kompetencija.

Betgi yra kaip yra ..... Premjeras   kas pirmadienį patyliukais, apsidairydamas ar kas nemato, bidzena pas Prezidentę atsiskaityti  ir gauti naujus nurodymus, viešai sakydamas netiesą, kad jis nėra valdomas.
Betgi, kaip sakoma, vis tiek kada nors yla išlenda iš maišo – Prezidentės pasiųstas į Soči jis iš tenai lepteli į eterį, kad apie Gazpromo pasiūlymą sumažinti dujų kainas sugrižęs nedelsdamas informuos Prezidentę, kad be jos priimti sprendimo negali ....
Taigi akivaizdus eilinis Konstitucijos pažeidimas, nes   Valdžios galias riboja Konstitucija.
Tai kodėl apie tai nerašoma straipsnyjekodėl nerašoma kad iš esmės tai rodo, kad šalies valdymas migruoja „Lukašenkinio modelio“ link ???
Todėl sumoje kas paneigs, kad tokių rašinėlių tikslas yra  pripratinti visuomenę prie problemos, atbukinti ir užmigdyti jos  nuomonę,  tikslu kad ji ramiai sureaguotų į įvykusį faktą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą