2014 m. gegužės 6 d., antradienis

Tinkamiausias kandidatas į Vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado pareigas
   „Lietuvos kariuomenė priešintis užpuolikui galėtų 12 minučių – per tiek laiko būtų subombarduoti visi svarbiausia mūsų kariniai objektai“ – mano  „afganistanietis“  N. Puteikis.
                                                              O buvęs generalinis prokuroras, laikinai ėjęs Prezidento ir vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado pareigas A. Paulauskas mano, kad nereikia gąsdinti žmonių, nes mus saugo NATO, o žvalgybinė informacija leidžia pasiruošti galimai atakai.

Du kandidatai į prezidentus – dvi nuomonės.

Vienas kandidataspriverstinai dalyvavo TSRS–Afganistano kare  kaip paprastas kareivis (1983), turintis seržanto laipsnį (1984–1985)“.


  Kitas kandidatas, kaip sakoma, parako nėra uostęs, tačiau labai jau politiškai tituluotas ir išprusęs, kažkada mus tikinęs, kad mes NUSIPELNĖME GYVENTI GERIAU ....

  
Bėda tik tame, kad žmonės juo tada  nepatikėjo ir Prezidentu neišrinko, suprask – žmonės suprato, kad jie dar nenusipelnė gyventi geriau ...

  

 Dabar apie pasipriešinimą agresoriui.

Vadovaujantis  sveiko proto logika Lietuva galėtų sėkmingai kariauti tik su Latvija.

Visos kitos trys kaimyninės valstybės yra akivaizdžiai karine ginkluote pranašesnės.


Kad NATO tikrai mus saugotų, reikalinga kad šalyje būtų dislokuotos atitinkamos šio bloko karinės pajėgos.

 Betgi NATO koncepcija yra tokia, kad Lietuva turi priešintis iki jai ateis į pagalbą NATO.

   Rusijos ir Gruzijos karo patirtis rodo, kad Rusija raketomis iš lėktuvų, kurie neperskrido Gruzijos sienų,   sunaikino jos strateginius ryšio ir kitus objektus, o  Rusijos kariuomenė pamažu slinko Gruzijos teritorija,  tuo darydama jai spaudimą pasirašyti Prancūzijos Prezidento Sarkozi parengtą išdavikišką taikos sutartį, kuria faktiškai atsisakoma Pietų Osetijos ir Abchazijos .....

 Nors ir Gruzija ne NATO narė, bet ši situacija yra akivaizdus pavyzdys, koks politinis  „subproduktas“  yra  NATO.


Pardavė NATO Rusijai Gruziją, dabar parduoda Ukrainą, jeigu bus didžiosioms NATO šalims naudinga – nedvejodamos  jos parduos ir Lietuvą.

Tokia yra istorinė realybė ir tikrovė, kurią verta ir žinoti, ir suvokti, ir žmonių stebuklingu NATO skėčiu nemulkinti.
  

   Kadangi Prezidentas yra ir  Vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas, tai iš visų kandidatų į Prezidentus juo tapti pats tinkamiausias yra Naglis Puteikis, realiai vertinantis karinę šalies situaciją, šalies pilietis de fakto, kovotojas už teisybę  pagal savo sanklodą.


O visi kiti kandidatai į prezidentus, tame tarpe esamas Vyriausiasis kariuomenės vadas – Dalia Grybauskaitė, geriausiu atveju tinka žaisti karą smėlio dėžėje .....O Krašto apsaugos ministerija yra super uždara sistema, todėl, kas paneigs, ir galimai  super korumpuota.

   O gal  kas paneigs, kad šalies kariuomenėje tarpe buvusių sovietinių karininkų tikrai atsirastų tokių, kurie  pereitų priešo pusėn, kaip kad nutiko Ukrainoje.

O kaip gi  pasielgtų karo  su Baltarusija atveju Karinių oro pajėgų (1200 žmonių) vadas, kuris viešai pareiškė, kad Baltarusijos oro sienos nesaugos ??
  
    Beje toks vadas visiškai tinka esamam Vyriausiajam ginkluotųjų pajėgų vadui – Daliai Grybauskaitei ....,tinka ir buvusiai  ir dabartiniam Krašto apsaugos ministrams .....
  
  Taigi šalies ginkluotųjų pajėgų „Olimpe“, kaip sakoma, kunkuliuoja „mažas paryžius ...“Ir tik valinga ir ryžtinga asmenybė čia gali padaryti    tvarką.


.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą