2014 m. gegužės 23 d., penktadienis

. O kaip bus, kaip bus .... pamatysim tada (sekmadienį) ...........Prezidentė 122 kartus buvo išvykusi iš šalies.Tuo tarpu LR Konstitucija nustato:

89 straipsnis

Respublikos Prezidentą, laikinai išvykusį į užsienį arba susirgusį ir dėl to laikinai negalintį eiti pareigų, tuo laiku pavaduoja Seimo Pirmininkas.


Laikinai pavaduodamas Respublikos Prezidentą, Seimo Pirmininkas negali skelbti pirmalaikių Seimo rinkimų, atleisti ar skirti ministrų be Seimo sutikimo. 

Tuo laikotarpiu Seimas negali svarstyti klausimo dėl nepasitikėjimo Seimo Pirmininku.


Jokiais kitais atvejais ir jokiems kitiems asmenims ar institucijoms negalima vykdyti Respublikos Prezidento įgaliojimų.

Deja D. Grybauskaitė - LR prezidentė  122 kartus  savo konstitucinės pareigos neatliko.

 
Gausiai diskutuojama apie šalies saugumą, o apie tai, kad 122 kartus šalis buvo palikta be Vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado, kad   įstatymo nustatyta tvarka ir atvejais  nebūtų kam skelbti nepaprastąją padėtį, kad  ginkluoto užpuolimo, gresiančio valstybės suverenumui ar teritorijos vientisumui, nebūtų kam priimti  sprendimus dėl gynybos nuo ginkluotos agresijos, karo padėties įvedimo, taip pat dėl mobilizacijos,  prabilti, reikia suprati,  tiesiog  bijoma.Tai paviešinti neišdrįso  kandidatai į šalies Prezidento postą, tai  pasirodė ne pagal potenciją ir  žiniasklaidai.

Seimo pirmininkė irgi elgiasi itin neatsakingai.

Tyli ir Rusijos žiniasklaidos priemonės.
Ir ką gi visa tai reiškia, kaip tai suprasti ????


     Vadovaujantis sveiko proto   ir straipsnio Rusijos žiniasklaidos priemonėje  www.rubaltic.ru  "Kremlius rinkimuose bus už Grybauskaitę"  logika,  sumoje visa tai  reiktų suprasti, kad bet kokiu balsavimo atveju LR Prezidente taps D. Grybauskaitė.


... O kaip bus, kaip bus ....pamatysim tada (sekmadienį) ............

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą