2020 m. kovo 17 d., antradienis

Energetikos ministro „krokodilo ašaros“ ir Valstybinis reketas - štai taip natūroje atrodo prezidento G. Nausėdos Gerovės valstybė .karantino metu ....Energetikos ministerija pranešė:


Situacija yra ypatinga, reikalaujanti iš visų mūsų greitų ir lanksčių sprendimų, supratimo ir bendradarbiavimo. Solidarumas veikia tuomet, kai yra universalus ir kiek įmanoma visapusiškesnis. Džiaugiuosi, kad valstybės valdomos energetikos įmonės palaiko Energetikos ministerijos poziciją ir prisidės mažinant ekonominę įtampą bei sudarys galimybes visiems elektros ir dujų vartotojams, kurie patiria ar patirs finansinius iššūkius, atidėti mokėjimus“,

– sako energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ( sulaužęs savo priesaiką, gerbti ir vykdyti LR Įstatymus).

Suprantame situacijos sudėtingumą ir gyventojams kylančius iššūkius, todėl „Ignitis“ klientams karantino laikotarpiu suteiksime galimybę atidėti mokėjimus, o ypač sudėtingais atvejais, mokėjimus bus galima išdėstyti per ilgesnį laikotarpį“,

teigia „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

„Ignitis“ lengvatines atsiskaitymo už paslaugas sąlygas taikys tiems klientams, kurie dėl karantino susidurs su finansiniais sunkumais.

Ačiū elektros ir dujų tiekėjams už supratimą.

Tačiau vienkart primename, kad Jūs neteisėtai į elektros ir dujų kainas įtraukiate apskaitos prietaisų įrengimo ir eksploatacijos sąnaudas.

Ačiū energetikos ministrui už informaciją, tačiau vienkart primename, kad Jūs esate sulaužęs savo priesaiką gerbti ir vykdyti LR Įstatymus (Šilumos ūkio įstatymas, Privalomieji daugiabučių namų   šildymo ir karšto vandens sistemų reikalavimai).

  Taip pat vienkart ponui ministrui primename, kad ir dėl ministerijos aplaidumo egzistuoja jos poįstatyminiai teisės aktai, teisinantys Valstybinį reketą, kuis vien tik Vilniaus šilumos vartotojams kasmet atsieina po kelis milijonus eurų ..

Energetikos ministro „krokodilo ašaros“ ir Valstybinis reketas  - štai taip natūroje atrodo prezidento Gerovės valstybė .karantino metu ....

 .
.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą