2020 m. kovo 25 d., trečiadienis

DALIA GRYBAUSKAITĖ: ASMENINĖS SAVYBĖS

Povilas Gylys. DALIA GRYBAUSKAITĖ: ASMENINĖS SAVYBĖS

 2020-03-24 Diskusijos, Politikų portretai 
   https://www.pozicija.org/povilas-gylys-dalia-grybauskaite-asmenines-savybes/
 
 

 Labai valdinga, dominuoti linkusi.

Galios demonstravimas, ypač prieš stambaus sudėjimo, bet minkšto būdo vyrus, jai suteikia vos ne fiziologinį pasitenkinimą.
Mūsų valdžios vyrai, stovėdami kampe prie prezidentės durų ir idiotiškai besišypsodami fotoreporteriams, kaip tik ir stengėsi ją patenkinti ...
Pažymėtina, kad ir išrinktas prezidentas praėjo šią procedūrą, kuri matyt jam taip patiko ir dabar pats ją kitiems  taiko .... ...
 O kas paneigs, kad kriminaliniai nusikaltėliai tokią procedūrą  pavadintų  -  „опустить“,  o ją praėjusius  - „ опущенные, петухи“ .........................    Nebloga organizatorė, gana gudri, tačiau neišmintinga.

„Netašyta“- gruboka, pastaraisiais dešimtmečiais dėl biografijos lūžių tapo ciniška.
Mėgsta intrigas.

Uždaras, į nuoširdų bendravimą nelinkęs žmogus.

Turi darbo diplomatinėje tarnyboje patirtį, bet neturi diplomatinio instinkto- charakteris ne diplomatinis.

Gali pasakyti lakią frazę, bet ne visada žino, kokiai aplinkai ta frazė tinka. Todėl taikli buitinė frazė pasakoma ir viešai. Ar net tarptautiniame forume, kur tinka kitokia retorika. Apskritai, nėra gera oratorė, todėl prisibijo auditorijos, kurioje tektų ilgiau, be popieriaus kalbėti.

Jaunystėje buvo gana altruistiška, santvarkai pasikeitus ir metams bėgant tapo godi.

Gerai supranta detales, bet prastokai – visumą.

Komunistė tapusi liberale, t.y. žmogumi tapatinančiu ekonomiką ir apitalizmą. Todėl nuvertina bendrąjį gėrį ir valstybę kaip jo kūrėją.

Nėra linkusi aukotis nacionalinių interesų labui, tačiau ne prieš aukoti kitus, tautą. Kaip ir jos politinis mentorius Vytautas. O negebėjimas aukotis bendrų interesų labui rodo, kad ji neturi TIKRO LYDERIO savybių.

Išvada: jos grįžimas į politiką atneštų šaliai daug žalos.

Apie jos biografinius slalomus šįkart nekalbėsiu.

 ------------------------------ 
 P.S. D .Grybauskaitė jau dabar energingai  vykdo rinkiminę kompaniją. Ir labai tikėtina, kad liaudis,  su Kremliaus pagalba,vėl ją išrinks prezidente..

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą