2017 m. lapkričio 12 d., sekmadienis

Argi Rusija norės, kad Lietuva ją aplenktų ......   Jeigu nepakanka sveiko proto logikos, tai Geriamo vandens ir nuotekų tvarkymo įstatymas nustato:
3. Atsiskaitomuosius geriamojo vandens apskaitos prietaisus pirkimo ir pardavimo vietose įrengia ir naudoja geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas savo lėšomis. Atsiskaitomųjų geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo, eksploatavimo ir patikros sąnaudos įtraukiamos į geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainą.
4. Atsiskaityti už geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas daugiabučiuose namuose geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų pirkimo ir pardavimo vieta yra kiekvienas butas ar kita patalpa,

Betgi jau daugiau kaip ketvirtis amžiaus praėjo, o dar daug kur geriamo vandens tiekėjai apskaitos prietaisų butuose taip ir neįrengė.
Jeigu neįrengė, tai, vadovaujantis sveiko proto logika, tas jiems yra naudinga.
O naudinga todėl, kad Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija nustato žymiai padidintas geriamo vandens kainas.
Nes, vadovaujantis sveiko proto logika, jeigu jos būtų teisingos, geriamo vandens tiekėjai apskaitos prietaisus senai būtų įrengę.
Kaip matome logika yra elementari.


Elementari tai elementari, tačiau kaip tada suprasti  Vėjūnės Inytės straipsnį Lietuvos ryte:
Garsi moteris viename Kauno daugiabučių ėmė įvedinėti savo tvarką
Vėjūnė Inytė „Lietuvos rytas“ 2017-11-11 13:02, atnaujinta 2017-11-11 13:15
Ariogalos gatvės 6-ojo daugiabučio namo gyventojai pateko į keblią padėtį, kai pirmajame aukšte buvusio pašto patalpas įsigijo V. Martinkaitienė.

https://bustas.lrytas.lt/nekilnojamasis-turtas/2017/11/11/news/garsi-moteris-viename-kauno-daugiabuciu-eme-ivedineti-savo-tvarka-3475709/

Na ir kaip gi  tokią rašliavą suprasti ?
Ar kaip panelės žurnalistės teisinę   prostraciją, ar kaip norą pakenkti Darbo partijos įvaizdžiui?
Vienkart tenka pastebėti, kad „Kauno energija“ pasinaudojo situacija ir panoro gauti pelną iš neteikiamos karšto vandens tiekimo paslaugos.
T.y. panoro užsiimti Valstybiniu reketu.

Pabaigoje geras klausimas – o kokią gi naudą turi šios rašliavos skaitytojas?

Ir vienkart klausimas – kas pavojingiau?
Ar ši rašliava, ar Rusijos propaganda?
Ypatingai liaudžiai....
 Nes aplamai, tai kas gali kategoriškai ir atsakingai paneigti, kad prie tokių rašliavų yra   rankas prikišusi penktoji kolona.
Juk Rusijoje kaip tik ir yra panaši padėtis su geriamo vandens apskaita ir negi ji norės, kad Lietuva ją aplenktų ....


.......


  
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą