2021 m. kovo 4 d., ketvirtadienis

Šilumos tarybos sudėtyje „Pupų dėdė“, o energetikos ministras bus patikrintas, ar jis laikosi duotos priesaikos.

  

Patvirtinta nauja Šilumos tarybos sudėtis –pranešė Energetikos ministerija:


 Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtinta nauja Šilumos tarybos sudėtis.

Šilumos taryba yra kolegiali, patariamojo balso teisę turinti ir visuomeniniais pagrindais veikianti su šilumos ūkiu tiesiogiai susijusių institucijų ir organizacijų atstovų grupė, teikianti energetikos ministrui pasiūlymus svarbiais valstybės šilumos ūkio strategijos klausimais.

Šilumos tarybą sudarys 12 narių – energetikos viceministrė Inga Žilienė, Energetikos ministerijos Energetikos konkurencingumo grupės vadovas Karolis Švaikauskas, AB Vilniaus šilumos tinklai generalinis direktorius Gerimantas Bakanas, Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA direktorė Vilma Gaubytė, Lietuvos nepriklausomų šilumos gamintojų asociacijos prezidentas Vytautas Kisielius, Vartotojų aljanso viceprezidentas Kęstutis Kupšys, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius, Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos kancleris Edvinas Pabrinkis, AB „Ignitis grupė“ Šilumos ir elektros energijos sprendimų departamento vadovas Nerijus Rasburskis, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos narys Matas Taparauskas, Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos energetikos ekspertas Rimantas Zabarauskas.

Atnaujinta Šilumos taryba turės galimybę veikti ir teikti energetikos ministrui išvadas ir pasiūlymus aktualiais šilumos ūkio strateginiais klausimais.

  .Tokiu būdu energetikos ministras ignoravo mūsų pateiktą informaciją, kad  V. Macevičius,  vadovaudamas Šilumos tarybai,  visiškai paralyžiavo jos darbą, o kaip energetikos viceministras visiškai ignoravo vartotojų asociacijų pateiktą informaciją, už ką  jų ir buvo pavadintas  „Pupų dėde“

O buvęs energetikos ministras sulaužė savo duotą priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos įstatymus, iš ministerijos teisės akto išbraukdamas Šilumos ūkio įstatymo nustatytus privalomus reikalavimus senos statybos daugiabučiams namams.

Savaime suprantama, kad Prezidentas, tuometinis premjeras informaciją apie tai ignoravo.

Tokiu būdu esamas ministras bus informuotas apie tai, ir tada pamatysime ar jis gerbia ir vykdo Lietuvos įstatymus, o ne tik uoliai vykdo „zadaniją“.

 

 

.

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą