2021 m. gruodžio 14 d., antradienis

OKEY chebra .....

 

                     „Mes frakcijoje kreipėmės į kolegą Žygimantą, prašydami jo paties priimti atitinkamą sprendimą, įvertinus visas aplinkybes, buvo vienbalsis pasiūlymas ir sprendimas“

– antradienį prieš Seimo posėdį  žurnalistus informavo   R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Ji teigė, kad toks  sprendimas buvo priimtas tiek dėl Ž. Pavilionio savybių, tiek dėl jo aštrios retorikos.

Ir kas belieka valdantiesiems po tokių jų partijos draugo žodžių:

Tada aš nuvyksiu pas amerikiečius ir sakysiu: „Okey chebra, taikykit sankcijas (Lietuvai) ...

 Taigi „Okey chebra ...“

Betgi kokia yra Ž. Pavilionio biografija:

Biografija

1994 m. baigė Vilniaus universiteto Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, 1995 m. – magistrantūrą VU Filosofijos fakultete.

1993–1999 m. buvo Užsienio reikalų ministerijos Vakarų Europos šalių 3-asis sekretorius, Politikos departamento direktoriaus padėjėjas, Europos integracijos departamento Politinio bendradarbiavimo skyriaus pirmasis sekretorius, šio skyriaus vedėjas.

1999–2001 m. dirbo Briuselyje, buvo Lietuvos Nuolatinės misijos prie ES patarėjas, ministras–patarėjas. 2001–2002 m. buvo Lietuvos misijos prie Europos Bendrijų ministras patarėjas.

2002–2006 m. vadovavo URM Europos (vėliau Europos Sąjungos) integracijos departamentui, buvo Lietuvos Vyriausiojo derybininko su ES, Vygaudo Ušacko, pavaduotojas.

2006–2009 m. buvo Užsienio reikalų ministerijos sekretorius, 2009–2010 m. – ambasadorius ypatingiems pavedimams Transatlantinio bendradarbiavimo ir politikos departamente, koordinavo Lietuvos pirmininkavimą Demokratijų bendrijai.  

2003 m. vasario mėn. apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, 2009 m. – Belgijos karalystės Leopoldo II komadoro ordinu bei Ordino „Už nuopelnus Lenkijai“ Komandoro kryžiumi.

2010 m. liepos 19 d. prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė Ž. Pavilionį Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi JAV ir Meksikai. [3]

Nuo 2016 m. - Seimo narys. Laikytas vienu iš galimų kandidatų 2019 m. Prezidento rinkimuose.

 Moka anglų, italų, rusų, prancūzų, vokiečių, lotynų bei hebrajų kalbas.

*********************************

 Su tokia biografija asmuo turėtų būti diplomatiškumo  etalonu, o čia viešai – „Tada aš nuvyksiu pas amerikiečius ir sakysiu: „Okey chebra, taikykit sankcijas (Lietuvai) ...“

Kaip visa tai suprasti ir paaiškinti ??

 Ar jis toks visada buvo, ar staiga pasikeitė ?

Jei visada, tai kaip jis tapo Seimo Užsienio komiteto nariu ??

Ir kas yra jo užnugaris ???

O jis matyt yra, nes ponas Žygimantas Facebooke parašė:

 Šiandien frakcija pasiūlė man pačiam apsispręsti dėl pirmininkavimo Seimo Užsienio reikalų komitetui. Svarstysiu tai, kai paaiškės koks bus priimtas sprendimas dėl Užsienio reikalų ministro pareiškimo atsistatydinti.

Štai taip .... 

 

.......

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą