2018 m. lapkričio 5 d., pirmadienis

.....kaip diena yra diena, o naktis yra naktis ....


 
 Lietuvos rytas rašo, kad vienam Kauno apygardos prokuratūros viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausiajam prokurorui  prasidėjo  neramios dienos.

 Mat po   publikacijos „Lietuvos ryte“ apie galimai šio pareigūno padarytus įstatymų pažeidimus statant nuosavą namą, generalinė prokuratūra pradėjo vidaus tyrimą.

Tuo tarpu   Vilniaus apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriau vadovybei  ir ne kuriems  prokurorams, ginantiems  Valstybinį reketą, dienos tikrai ramios.

Kaip ir ramios dienos tiems Vilniaus apygardos prokurorams, kurie moka šio Valstybinio reketo mokestį.

Ramios dienos ir Vilniaus apygardos prokuratūros vadovui, kuris apie tai yra gerai  informuotas.

Ir visa tai yra ne galimai, bet akivaizdžiai ir nepaneigiamai – kaip diena yra diena, o naktis yra naktis.

 Tai kodėl gi taip yra, nes Buitinių vartotojų sąjungos interneto svetainė yra Kultūros ministerijos pripažinta žiniasklaidos priemonė, kaip ir Lietuvos rytas.

Beje Lietuvos ryte (kaip ir kitose žiniasklaidos priemonėse)  yra tikrai nemažai darbuotojų, kurie moka Valstybinio reketo mokestį ....

Tačiau  yra, kaip yra ....... , nes Buitinių vartotojų sąjunga yra tikrai nepriklausoma viešąjį vartotojų interesą ginanti visuomeninė organizacija.

O kas yra kitos garsios žiniasklaidos priemonės, kaip matome,  yra akivaizdu ir nepaneigiama ...

Ir kas irgi tikrai yra kaip diena, yra diena, tai, kad Generalinė prokuratūra tikrai   ignoruos šį mūsų straipsnį ....

 -----------------
P.S.
Su straipsniu niekaip nesusijęs velionio generolo Aleksandro Lebedžio posakis: Perkėloje arklių keisti negalima, bet asilus būtina.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą