2014 m. balandžio 23 d., trečiadienis

Bendrijos pirmininkas yra caras, butų savininkai jo cholopai ...........Šilumos tiekėjams { nors ir jie tiek de jure, tiek de fakto ne karšto vandens tiekėjai} pradėjus daugiabučių gyvenamųjų namų  butų savininkus prievartauti pakeisti butų karšto vandens apskaitos prietaisus, jeigu buto savininkas nesutinka leisti  to daryti, pastarieji  karšto vandens suvartojimą pradeda  skaičiuoti  pagal Kainų komisijos nustatytas normas, padauginus jas iš  buto gyventojų skaičiaus.

  Ryšium su tuo Buitinių vartotojų sąjunga gauna daug šilumos vartotojų laiškų, kuriuose prašoma informacijos, kaip gi turi būti nustatomas faktiškai bute gyvenančių žmonių skaičius.

  Problema tame, kad daugiabučių gyvenamųjų namų  bendrojo naudojimo objektų valdytojai bute gyvenančių žmonių skaičių nustato, kaip sakoma, „savo supratimu“, nesiteikdami paaiškinti kokiais gi teisės aktais jie vadovaujasi.

Nesiteikia to paaiškinti ir Seimo kontrolierių įstaiga, nagrinėdama butų savininkų skundus dėl  tokių daugiabučių gyvenamųjų namų valdytojų veiksmų.

Šios institucijos nuomonė - bendrijos pirmininkas yra caras, butų savininkai jo cholopai ...........


 Štai tokia yra ta mūsų „teisinė valstybė...“

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą