2017 m. balandžio 6 d., ketvirtadienis

Seimo narės A. Maldeikienės nuomonė yra itin vertinga ten, kur vietoje komunistų partijos, intensyviai valdo mūsų partijos ....

 Staipsnis   A. MALDEIKIENĖ IŠSIAIŠKINO, KAIP 1 PROC. TURTINGIAUSIŲJŲ GALI SUSTABDYTI EMIGRACIJĄ   aiškina, kaip galima turčių sąskaita sustabdyti emigraciją.
Tiktai tas straipsnyje nelemtas   "jeigu".....
 Ir  ne  vienas toks "jeigu" ...
O svarbiausias "jeigu" yra toks - Jeigu Seimo pirmininkas nuvyktų į Rusiją ir pasikalbėtų su V. Putinu, Rusijos prezidentu ....
Na tarkime ne dvi valandas, kaip jis kalbėjosi su A. Kubiliumi ....
Kad ir žymiai mažiau, kad tik tai duotų Lietuvai naudos ..................
Čia galėtų padėti ir ponia Seimo narė, nes dabar Rusijos valdžioje yra nemažai jos bendrakursių iš  tų laikų, kai ji mokslus "krimto"  Maskvos M. Lomonosovo universiteto Ekonomikos fakultete, 
kurį baigus jai buvo  suteikta  socializmo  politinės ekonomijos dėstytojos kvalifikacija
kur ji buvo aspirantė,
kur  1987 m. apgynė disertaciją tema „Pagrindinis socializmo ekonominis dėsnis intensyvios ekonomikos sąlygomis"
 tapo socializmo ekonomikos mokslų daktare.

    Mūsų nuomone ponios Aušros nuomonė yra itin vertinga valstybės įmonių valdymo  srityje, kur  iš esmės yra valdoma labai panašiai, kaip socializmo sąlygomis, tiktai  vietoje komunistų partijos,  intensyviai valdo mūsų  partijos ....
***********************************
BALANDŽIO 6, 2017w I


Jei 1 proc. didžiausias pajamas gaunančių asmenų mokesčius mokėtų tokiu pat tarifu, kaip tai daro vidurinioji klasė, tada uždirbantys mažiausiai galėtų išvis nemokėti mokesčių, teigia Seimo narė Aušra Maldeikienė.
„Tuo pačiu atsirastų vienas esminis dalykas tai pačiai emigracijai perlaužti – atsirastų pajamų srautai, kurie generuotų pajamas smulkiam verslui. Apatinės grupės irgi galėtų įsijungti“, – DELFI sakė ekonomistė.
Tokias išvadas ji padarė susipažinusi su Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis apie skirtingų pajamų grupių gaunamas pajamas ir sumokamą gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumą.
Su tais pačiais duomenimis susipažinęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas pastebėjo, kad jau dabar daugiau uždirbantys sumoka daugiau.
„Jei palygintume žmogų turintį vidutines pajamas ir turintį mažiausias pajamas, pamatytume, kad pajamos skiriasi tik 7 kartus, o sumokami mokesčiai – net 26 kartus.
Jei lygintume žmogų iš didžiausio pajamų rėžio ir mažiausio pajamų rėžio, tai pajamos skiriasi 140 kartų, o sumokami mokesčiai – 200 kartų“, – sakė jis.
Efektyvus tarifas Nors Lietuvoje galioja standartinis 15 proc. GPM tarifas, 2015 metais bendras efektyvus GPM tarifas buvo 8,02 proc.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą