Mane sudomino keliose žiniasklaidos priemonėse paviešintas straipsnis Linas Karpavičius. Apie vyriausiąją šalies buhalterę.
Jame rašoma:
Lietuva turi didelę prabangą, kad gali leisti buhalterei vadovauti valstybei |
Išeitų, kad ponas Linas yra įsitikinęs, kad premjerė vadovauja valstybei.
Betgi Gitanas Nausėda yra įsitikinęs, kad tai jis vadovauja Valstybei.
Yra dar Užsienio reikalų ministras, premjerės vadovas pagal partinę priklausomybę.
Ir tai, kad tiek Nausėda, tiek Šimonytė, tiek Seimo Užsienio reikalų komitetas tam nepasipriešino kada buvo smarkiai supykinta didžioji valstybė, JTO Saugumo tarybos nuolatinė narė Kinija, užmezgus diplomatinius santykius su JTO pripažinta jos dalimi, verčia suabejoti ar premjerė valdo valstybę.
Tuo tarpu nepaneigiami faktai rodo, kad iš esmės, de fakto Lietuvą valdo išorės jėgos, per korumpuotą, kosmopolitišką mūsų šalies elitą ,jam sumaniai , kvailinant inertišką, nepilietiška visuomenę.
Na o kad personaliai visi trys aukščiausios valdžios asmenys (Seimo pirmininkė, prezidentas, premjerė) tiek stokoja, gerąja prasme, aristokratiškumo būtino jų postui, kad čia visai tinka rusų patarlė – „Из грязи в князи „ .....
Tiktai ar jie dėl to kalti, ar tie kas juos išrinko ?
Aš taip ir maniau rašydamas laišką Seimo Etikos ir procedūrų komisijai:
Seimo Etikos ir procedūrų komisijai 2023-04-29 Nr1-23 DĖL SEIMO PIRMININKĖS DĖMESIO ATKREIPIMO Seimo Statutas nustato, kad Seimo narys, išrinktas Seimo Pirmininku arba laikinai einantis jo pareigas, turi sustabdyti savo veiklą Seimo narių frakcijoje, Todėl savaime suprantama, kad Seimo Pirmininkei akivaizdžiai Seime nedera klabėti savo frakcijos vardu. Tačiau Seimo Pirmininkė tai gana dažnai atlieka. Pvz. du paskutiniai straipsniai Delfi.lt: 1.Seimo
pirmininkė: Liberalų sąjūdžio frakcija nepalaikys bankų solidarumo įnašo 2. Čmilytė-Nielsen:
Liberalų sąjūdžio frakcija apskritai skeptiškai vertina bankų apmokestinimo
iniciatyvą Akivaizdu, kad tai visiškai nesuderinama su Seimo Statuto jo Pirmininkui nustatytu įgaliojimu vadovauti Seimo darbui ir atstovauti Seimui. Taipogi LR Konstitucija ( 89 straipsnis) nustato, kad Respublikos Prezidentą, laikinai išvykusį į užsienį ir dėl to laikinai negalintį eiti pareigų, tuo laiku pavaduoja Seimo Pirmininkas. Tačiau, nežiūrint to, kad tai yra itin svarbu valstybės saugumui, tas sistemiškai neatliekama. Ir nors Prezidentas, laužydamas savo duotą priesaiką,, neišleidžia dekreto, kuriuo Seimo Pirmininkui laikinai pavedama pavaduoti Respublikos Prezidentą dėl savo laikino išvykimo į užsienį. Seimo Pirmininkė niekaip neturi teisės to abejingai toleruoti. Sumoje, tenkinant viešąjį valstybės interesą, prašau geranoriškai atkreipti Seimo Pirmininkės dėmesį i tai, kas aukščiau išdėstyta, tikint, kad į tai pagal jos kompetenciją i bus tinkamai atsižvelgta.
Antanas Miškinis |
.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą